U bent hier:

Vacature: ben jij onze nieuwe programmamaker?

25/11/2020

Jij bent bekend met familiebedrijven door je persoonlijke achtergrond, je eerdere werkgevers/opdrachtgevers of je brede interesse in onze maatschappij. Jij inspireert graag anderen. Jij vindt het leuk om met mensen te praten en kan goed luisteren. Jij houdt ervan om inhoudelijk en conceptueel te denken. Jij kan denken in grotere lijnen en houdt overzicht maar laat de details graag aan anderen over. Jij neemt initiatief en zet samen met onze leden en andere teamleden het jaarprogramma van onze vereniging neer, zowel met online als on-site activiteiten. Van familiebedrijfsbezoeken, seminars, communitybijeenkomsten, rondetafelgesprekken tot webinars en online live cases. Het programma staat als een huis omdat je woorden kan omzetten in daden. Daarbij maak je gebruik van je netwerk, brede interesse en inlevingsvermogen.

Lees hier de vacature voor programmamaker.

Leden